Views Navigation

Danes

EKS.

1. a -ND Začutimo okolje, gozd

V torek, 17. 10. 2023, bodo imeli učenci 1. a naravoslovni dan. Ob didaktičnih igrah bodo spoznavali značilnosti gozda  jeseni. Učenci pridejo v šolo kot običajno, z dejavnostjo bodo zaključili ob 12. 40. Malicali bodo v šoli.  Učenci naj bodo primerno oblečeni in obuti za delo na terenu.

TD novoletne delavnice- 1.a

V torek, 5. 12. 2023, bodo imeli učenci 1.a TEHNIŠKI DAN- NOVOLETNE DELAVNICE. S peko piškotov in izdelovanjem praznične dekoracije bomo pričarali decembrsko vzdušje. Učenci naj že v ponedeljek prinesejo predpasnike. V šolo pridejo kot običajno, z dejavnostjo bomo zaključili ob 12. 40. Stroške materiala boste poravnali na položnici za mesec december.

TD novoletne delavnice- 1.a

KD Likovno ustvarjanje v 1.a

V četrtek, 28.3. 2024, bomo učenci 1. a razreda imeli kulturni dan - Likovno ustvarjanje. Z različnimi materiali bomo ustvarjali na temo velikonočnih praznikov. V šolo pridejo kot običajno. Z delom bomo zaključili ob 12.40. Stroški materiala bodo zaračunani na položnici.