Področno prvenstvo v namiznem tenisu

V torek, 3. 3. 2020, smo na OŠ »Jožeta Krajca« Rakek organizirali področno prvenstvo v namiznem tenisu za osnovne šole. Skupno je na tekmovanju nastopilo 35 učencev ter učenk iz OŠ Osmih talcev Logatec, OŠ M. Vilharja Postojna, OŠ M. Gasparija Begunje, OŠ A. M. Slomška Vrhnika, OŠ Notranjski odred Cerknica in OŠ J. Krajca Rakek.
Učenci in učenke naše šole so bili na tekmovanju zelo uspešni in nekateri so se uvrstili tudi v četrfinale državnega tekmovanja.

Šolo so na tekmovanju zastopali: Timo Urbas, Luša Obranovič Kovšca, Lucas Paradiž, Gal Hribernik, Urban Katern, Liam Paradiž, Bernard Mišič,  Vid Brezec, Juš Kovšca, Ažbe Pivk, Matic Vodošek, Aleksandar Atanasov, Kaja Zadravec in Sanja Mihajlovska.

DOSEŽKI:
EKIPNO:
1. OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK (V. Brezec, Timo Urbas , K. Zadravec, S. Mihajlovska)

UČENCI ABSOLUTNA KATEGORIJA A:
1. MIHA PODOBNIK (OŠ A. M. SLOMŠKA VRHNIKA)
2. TINE SMOLE (OŠ OSMIH TALCEV LOGATEC)
3. TJAŠ PETROVČIČ (OŠ OSMIH TALCEV LOGATEC)

UČENKE ABSOLUTNA KATEGORIJA A1:
1. KAJA ZADRAVEC (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)

UČENCI  1.–5. razred (B):
1. TIJAN MALIĆ (OŠ OSMIH TALCEV LOGATEC)
2. TIMO URBAS (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)
3. BRIN ŠIRAJ (OŠ M. GASPARIJA BEGUNJE)

UČENKE  1.–5. razred (B1):
1. ALEKSANDRA LIVNJAK (OŠ OSMIH TALCEV LOGATEC)
2. NAJA PUPIS (OŠ MIROSLAVA VILHARJA POSTOJNA)
3. LARA ŽNIDARŠIČ (OŠ OSMIH TALCEV LOGATEC)

UČENCI  6.–9. razred (C):
1. IVO FRANK (OŠ MIROSLAVA VILHARJA POSTOJNA)
2. JAKA SEDEJ (OŠ OSMIH TALCEV LOGATEC)
3. VID BREZEC (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)

UČENKE  6.–9. razred (C1):
1. SANJA MIHAJLOVSKA (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)
2. KIM GOSAK (OŠ OSMIH TALCEV LOGATEC)
3. IZABEL RONER (OŠ OSMIH TALCEV LOGATEC)

Čestitke vsem nastopajočim!
20200303_102419

Prihajajoči dogodki

  • 06/04/2020PZ 9.a BIO
  • 06/04/2020PZ MAT 8. b
  • 06/04/2020PZ MAT 8. a
  • 08/04/2020PZ - KEM, 8. A
  • 08/04/2020PZ - KEM, 8. B
  • 15/04/2020PZ NI3 - 9.a
AEC v1.0.4
Copyright ©2013. OŠ Rakek - izvedba Edo Milavec - MV d.o.o.