V ponedeljek, 29. 6. 2020, je na Občini Cerknica potekala prireditev Zlata petka, kjer je gospod župan, Marko Rupar, podelil priznanja in pohvale najuspešnejšim učencem naše in cerkniške osnovne šole.

Priznanje za izjemen učni uspeh v vseh devetih letih osnovnega šolanja so prejeli: Anis Abidović, Julija Brezec, Nika Ivančič, Gašper Nemgar, Katja Rebec, Lenart Skuk, Žak Strle in Nina Švigelj. Priznanje za izjemen učni uspeh v 9. razredu sta prejela Matej Mavsar in Luka Zidar. Priznanje za najvišje dosežke na tekmovanju na državni ravni pa sta prejeli Vanesa Istenič in Zala Zbačnik.

Gospod župan je še posebno zadovoljstvo izrazil ob izjemnem uspehu učenca Lenarta Skuka v vseh letih osnovnega šolanja.

Vsem prejemnikom priznanj iskreno čestitamo!

zlate-petke-67b-foto-ljubo-vukelic