V torek, 17. 4. 2012, bo za učence in učenke 8. A in 8. B razreda ekskurzija Po Prešernovih stopinjah.

Odhod izpred šole bo ob 8. uri, vrnili se bomo do 16. ure. Učence bova spremljali obe razredničarki.

Pred odhodom vzemite malico v šolski kuhinji in pravočasno odjavite kosilo.

Obiskali bomo tri pomembne postaje v pesnikovem življenju: Ljubljano, Kranj in Vrbo. Vstopnina za ogled Prešernove rojstne hiše v Vrbi in Prešernovega muzeja v Kranju je 3,20 €. Stroške vstopnine in prevoza boste poravnali z aprilsko mesečno položnico, zato s seboj ne potrebujete denarja.

Na poti boste reševali naloge na delovnih listih, zato prinesite s seboj tršo mapo (za podlago) in pisalo. Izpolnjene liste boste po končanem kulturnem dnevu oddali učiteljici slovenščine.

Priporočam, da se primerno oblečete, ker bo večji del ekskurzije potekal na prostem.

Razredničarki:
Irena Peteh Kranjc, predm. učit.
Metoda Debevc, univ. prof.