Priimek Ime Email Govorilne ure
Bombač Julija julija.bombac@guest.arnes.si sreda, od 11.55 do 12.40
Cerkvenik Jolanda jolanda.cerkvenik@guest.arnes.si sreda, od 11.05 do 11.50
Čuk Marta marta.cuk1@guest.arnes.si ponedeljek, od 11.55 do 12.40
Debevc Metoda metoda.debevc@guest.arnes.si torek, od 11.05 do 11.50
Delak Ana ana.delak@guest.arnes.si ponedeljek, od 11.55 do 12.40
Derenčin Monika monika.derencin@guest.arnes.si sreda, od 10.15 do 11.00
Dolenc Karmen karmen.dolenc@guest.arnes.si petek, od 11.05 do 11.50
Drobnič Urška urska.drobnic@guest.arnes.si ponedeljek, od 11.55 do 12.40
Granfola Nina nina.granfola@guest.arnes.si ponedeljek, od 11.55 do 12.40
Hiti Martina martina.hiti@guest.arnes.si
Hribar Maruša marusa.hribar@guest.arnes.si četrtek, od 9.10 do 9.55
Intihar Liljana liljana.intihar@guest.arnes.si ponedeljek, od 11.55 do 12.40
Klopčič Polona polona.klopcic@guest.arnes.si torek, od 11.05 do 11.50
Klačinski Marina marina.klacinski@guest.arnes.si ponedeljek, od 11.05 do 11.50
Kozole Rok rok.kozole1@guest.arnes.si četrtek, od 11.55 do 12.40
Kotar Silvestra silvestra.kotar@guest.arnes.si sreda, od 9.10 do 9.55
Lulik Tomaž tomaz.lulik@guest.arnes.si torek, od 10.15 do 11.00
Lužar Urška urska.luzar@guest.arnes.si ponedeljek, od 11.55 do 12.4,
Meden Simona simona.meden@guest.arnes.si ponedeljek, od 9.10 do 9.55
Mele Irena irena.mele@guest.arnes.si torek, od 11.05 do 11.50
Mikše Petra petra.mikse-molan@guest.arnes.si četrtek, od 10.15 do 11.00
Milavec Tina tina.milavec@guest.arnes.si sreda, od 11.05 do 11.50
Milharčič Teja teja.milharcic@guest.arnes.si
Modic Brigita brigita.modic@guest.arnes.si sreda, od 11.05 do 11.50
Opeka Marija marija.opeka@guest.arnes.si torek, od 10.15 do 11.00
Palcich Sandra sandra.palcich@guest.arnes.si torek, od 8.20 do 9.05
Peteh Kranjc Irena irena.peteh-kranjc@guest.arnes.si ponedeljek, od 10.15 do 11.00
Pirc Damir damir.pirc@guest.arnes.si
Ponikvar Carmen Bianca carmen-bianca.ponikvar@guest.arnes.si torek, od 11.05 do 11.50
Prudič Tjaša tjasa.prudic@guest.arnes.si ponedeljek, od 10.15 do 11.00
Remškar Pavel pavel.remskar@guest.arnes.si ponedeljek, od 11.55 do 12.40
Rovan Vida vida.rovan@guest.arnes.si četrtek, od 9.10 do 9.55
Samida Edina edina.samida@guest.arnes.si sreda, od 11.50 do 12.40
Sterle Lea lea.sterle@guest.arnes.si sreda, od 10.15 do 11.00
Svet Tatjana tatjana.svet@guest.arnes.si ponedeljek, od 11.55 do 12.40
Šen Anita anita.sen@guest.arnes.si ponedeljek, od 10.15 do 11.00
Šircelj Istenič Anja anja.istenic@guest.arnes.si ponedeljek, od 10.15 do 11.00
Škamperle Rebeka rebeka.skamperle@guest.arnes.si sreda, od 11.05 do 11.50
Tekavec Katja katja.tekavec@guest.arnes.si
Zakrajšek Neža neza.zakrajsek@guest.arnes.si
Zalar Jona jona.zalar@guest.arnes.si
Zalar Špela spela.zalar@guest.arnes.si

 

Popoldanske govorilne ure so vsak 3. četrtek v mesecu od 16.00 do 17.30.

Datumi popoldanskih govorilnih ur:

 

15. 10. 2020

 

19. 11. 2020

 

17. 12. 2020

 

21. 1. 2021

 

18. 3. 2021

 

15. 4. 2021

 

20. 5. 2021

 

četrtek, 3. 9. 2020

1. a – ob 18.00 v predavalnici

 

ponedeljek, 7. 9. 2020

2. a – ob 18.00 v A1

8. a – ob 17.00 v C5/C4

8. b – ob 17.30 v C2

1. b in 2. b– ob 17.00 v učilnici 1. r

3. b – ob 17.30 v učilnici 3. r

 

torek, 8. 9. 2020

5. a – ob 17.00 v jedilnici, nato B3

5. b – ob 17.00 v jedilnici, nato B2

9. a – ob 18.00 v predavalnici

9. b – ob 18.00 v predavalnici, nato D3

 

sreda, 9. 9. 2020

3. a – ob 18.00 v predavalnici/A3

7. a – ob 17.00 v C2

7. b – ob 17.30 v C4

 

četrtek, 10. 9. 2020

4. a – ob 17.30 v C5

4. b – ob 17.00 v C1

6. a – ob 18.00 v predavalnici, nato D3

6. b – ob 18.00 v predavalnici