Priimek Ime | Govorilne ure | |||
Avsec Tanja | tanja.avsec@osrakek.si | četrtek, 2. šolska ura | ||
Benčina Andreja | andreja.bencina@osrakek.si | torek, 3. šolska ura | ||
Bobek Meta | meta.bobek@osrakek.si | torek, 5. šolska ura | ||
Čuk Marta | marta.cuk@osrakek.si | četrtek, 5. šolska ura | ||
Dekleva Petra | petra.dekleva@osrakek.si | torek, 5. šolska ura | ||
Delak Ana | ana.delak@osrakek.si | četrtek, predura | ||
Derenčin Monika | monika.derencin@osrakek.si | torek, 5. šolska ura | ||
Dolinar Alenka | alenka.dolinar@osrakek.si | torek, 5. šolska ura | ||
Drobnič Urška | urska.drobnic@osrakek.si | sreda, 5. šolska ura | ||
Granfola Nina | nina.granfola@osrakek.si | ponedeljek, 3. šolska ura | ||
Gregorčič Matjaž | matjaz.gregorcic@osrakek.si | torek, 1. šolska ura | ||
Hribernik Benčina Mirjam | mirjam.hribernik-bencina@osrakek.si | sreda, 4. šolska ura | ||
Intihar Liljana | liljana.intihar@osrakek.si | četrtek 5. šolska ura | ||
Klačinski Marina | marina.klacinski@osrakek.si | ponedeljek, 5. šolska ura | ||
Kotar Silvestra | silvestra.kotar@osrakek.si | sreda, 2. šolska ura | ||
Lulik Tomaž | tomaz.lulik@osrakek.si | ponedeljek, 3. šolska ura | ||
Meden Simona | simona.meden@osrakek.si | ponedeljek, 5. šolska ura | ||
Mikše Petra | petra.mikse@osrakek.si | petek, 5. šolska ura | ||
Nared Maruša | sreda, 4. šolska ura | |||
Opeka Marija | marija.opeka@osrakek.si | sreda, 4. šolska ura | ||
Pavlovič Gaja | gaja.pavlovic@osrakek.si | četrtek 5. šolska ura | ||
Peteh Kranjc Irena | irena.peteh-kranjc@osrakek.si | ponedeljek, 2. šolska ura | ||
Prudič Tjaša | tjasa.prudic@osrakek.si | četrtek, 3. šolska ura | ||
Rovan Vida | vida.rovan@osrakek.si | petek, 3. šolska ura | ||
Rupnik Terezija | terezija.rupnik@osrakek.si | ponedeljek, predura | ||
Samida Edina | edina.samida@osrakek.si | torek, 5. šolska ura | ||
Sterle Lea | lea.sterle@osrakek.si | sreda, 3. šolska ura | ||
Sterle Neja | neja.sterle@osrakek.si | četrtek, 4. šolska ura | ||
Suhadolnik Luka | luka.suhadolnik@osrakek.si | torek, 4. šolska ura | ||
Svet Tatjana | tatjana.svet@osrakek.si | petek, 3. šolska ura | ||
Šen Anita | anita.sen@osrakek.si | torek, 2. šolska ura | ||
Šircelj Istenič Anja | anja.sircelj-istenic@osrakek.si | torek, 5. šolska ura | ||
Škvarča Nina | nina.skvarca@osrakek.si | torek, 3. šolska ura | ||
Thaler Katja | katja.thaler@osrakek.si | sreda, 4. šolska ura | ||
Zakrajšek Neža | neza.zakrajsek@osrakek.si | ponedeljek, 4. šolska ura | ||
Zalar Špela | spela.zalar@osrakek.si | ponedeljek, 4. šolska ura | ||
Zidar Klavdija | klavdija.zidar@osrakek.si | ponedeljek, 5. šolska ura |
Popoldanske govorilne ure so vsak 3. četrtek v mesecu od 16.00 do 17.30, razen septembra in februarja, ko potekajo roditeljski sestanki.
Izjema so decembrske govorilne ure, ki so 2. četrtek v mesecu. Junija popoldanskih govorilnih ur ni.
Datumi popoldanskih govorilnih ur:
19. 10. 2023 | |
16. 11. 2023 | |
14. 12. 2022 | |
18. 1. 2024 | |
21. 3. 2024 | |
18. 4. 2024 | |
16. 5. 2024 |
Roditeljski sestanki posameznih oddelkov bodo po dogovoru z razredniki najmanj dvakrat letno.
Uvodni roditeljski sestanek bo za vse oddelke matične in podružnične šole v četrtek, 14. 9. 2023 ob 17h.
Datum |
Tema |
Izvajalci/nosilci |
|
14. sept. 2023
|
Uvodni RODITELJSKI SESTANEK, predavanje za starše
3. r.: CŠOD Lipa
4. r.: CŠOD Lipa
5. r.: kolesarski izpit
6. r.: predstavitev spoznavnega tabora
|
Razredniki
M. Bobek, N. Zakrajšek
Š. Zalar, M. Klačinski
M. Derenčin
A. Šircelj Istenič |
starši 1.–9. razred
|
december 2023 |
RODITELJSKI SESTANEK 8. r.: CŠOD Gorenje, Francija |
M. Nared T. Prudič P. Dekleva |
za starše učencev 8. razreda |
januar 2024 |
Interaktivno predavanje za starše – Kako se počutiš? |
Zunanji izvajalci – UNICEF |
Za starše otrok 1.–9. razreda |
februar 2024 (6. 2. 2024) |
RODITELJSKI SESTANEK 9. r.: Predstavitev razpisa za srednje šole, štipendiranje, vpis v srednje šole, zaključek 1. ocenjevalnega obdobja |
T. Prudič S. Kotar, A. Šen |
za starše otrok 9. razreda |
februar 2024 |
RODITELJSKI SESTANEK ob zaključku 1. ocenjevalnega obdobja |
razredniki 1.–8. razreda |
za starše učencev od 1.–8. razreda |
marec 2024 |
RODITELJSKI SESTANEK Predstavitev izbirnih predmetov in NPZ za starše otrok 6. razreda |
razredičarki, U. Drobnič |
za starše otrok 6. razreda
|
Marec 2024 |
RODITELJSKI SESTANEK 7. r.: CŠOD: Kranjska gora
|
razredničarki L. Intihar, T. Avsec |
Za starše otrok 7. razreda |
april 2024 |
RODITELJSKI SESTANEK 8. r.: karierna orientacija, Francija |
T. Prudič, M. Nared, P. Dekleva |
za starše otrok 8. razreda |
april, junij 2024 |
RODITELJSKI SESTANEK za starše bodočih prvošolcev |
E. Samida, razredničarki, vzgojiteljici, ravnateljica |
za starše otrok bodočega 1. razreda |
april 2024 |
RODITELJSKI SESTANEK za letno šolo v naravi |
M. Derenčin S. Meden M. Gregorčič |
za starše otrok 5. razreda |
april/ maj 2024 |
PLAYNESS FESTIVAL medgeneracijsko druženje |
aktiv ŠPO |
učenci 1.r – 9.r, njihove družine |