Priimek Ime Email Govorilne ure
Benčina Andreja andreja.bencina@guest.arnes.si sreda 4. šolska ura
Bobek Meta meta.bobek1@guest.arnes.si ponedeljek 2. šolska ura
Bombač Julija julija.bombac@guest.arnes.si petek 4.šolska ura
Čuk Marta marta.cuk1@guest.arnes.si
Dekleva Petra petra.dekleva@guest.arnes.si petek 4. šolska ura
Delak Ana ana.delak@guest.arnes.si četrtek predura
Derenčin Monika monika.derencin@guest.arnes.si sreda 5. šolska ura
Dolinar Alenka alenka.dolinar@guest.arnes.si sreda 5. šolska ura
Drobnič Urška urska.drobnic@guest.arnes.si ponedeljek 3. šolska ura
Granfola Nina nina.granfola@guest.arnes.si
Gregorčič Matjaž ponedeljek 3. šolska ura
Hribernik Benčina Mirjam mirjam.hribernik-bencina@guest.arnes.si torek 3. šolska ura
Intihar Liljana liljana.intihar@guest.arnes.si torek 3. šolska ura
Klačinski Marina marina.klacinski@guest.arnes.si ponedeljek 1. šolska ura
Kotar Silvestra silvestra.kotar@guest.arnes.si ponedeljek 3. šolska ura
Lulik Tomaž tomaz.lulik@guest.arnes.si ponedeljek 5. šolska ura
Meden Simona simona.meden@guest.arnes.si sreda 5. šolska ura
Mikše Petra petra.mikse-molan@guest.arnes.si ponedeljek 5. šolska ura
Milavec Tina tina.milavec@guest.arnes.si petek 1. šolska ura
Milharčič Teja teja.milharcic@guest.arnes.si
Modic Brigita brigita.modic@guest.arnes.si torek 3. šolska ura
Nared Maruša sreda 4. šolska ura
Opeka Marija marija.opeka@guest.arnes.si torek 3. šolska ura
Palcich Sandra sandra.palcich@guest.arnes.si četrtek 4. šolska ura
Pavlovič Gaja gaja.pavlovic@guest.arnes.si torek 4. šolska ura
Peteh Kranjc Irena irena.peteh-kranjc@guest.arnes.si torek 4. šolska ura
Prudič Tjaša tjasa.prudic@guest.arnes.si sreda 3. šolska ura
Račečič Ožbej ozbej.racecic@guest.arnes.si torek 2. šolska ura
Rovan Vida vida.rovan@guest.arnes.si četrtek 3. šolska ura
Saksida Melina melina.saksida1@guest.arnes.si
Samida Edina edina.samida@guest.arnes.si petek 5. šolska ura
Sterle Lea lea.sterle@guest.arnes.si sreda 2. šolska ura
Sterle Neja neja.sterle2@guest.arnes.si petek 4. šolska ura
Svet Tatjana tatjana.svet@guest.arnes.si torek 3. šolska ura
Šen Anita anita.sen@guest.arnes.si sreda 2. šolska ura
Šircelj Istenič Anja anja.istenic@guest.arnes.si torek 5. šolska ura
Škamperle Rebeka rebeka.skamperle@guest.arnes.si sreda 4. šolska ura
Thaler Katja katja.thaler@guest.arnes.si
Uršič Ana ponedeljek 3. šolska ura
Zakrajšek Neža neza.zakrajsek@guest.arnes.si torek 5. šolska ura
Zalar Špela spela.zalar@guest.arnes.si ponedeljek 4. šolska ura
Zidar Klavdija klavdija.zidar@guest.arnes.si četrtek 3. šolska ura

 

 

Popoldanske govorilne ure so vsak 3. četrtek v mesecu od 16.00 do 17.30.

Datumi popoldanskih govorilnih ur:

 

20. 10. 2022
17. 11. 2022
15. 12. 2022
19. 1. 2023
16. 2. 2023
16. 3. 2023
20. 4. 2023
18. 5. 2023

UVODNI RODITELJSKI SESTANEK

RAKEK

 

ODDELEK

TERMIN

URA

PROSTOR

1. A

Torek, 13. 9. 2022

16.30

A4

1. B

Torek, 13. 9. 2022

16.30

A2

2. A

Torek, 13. 9. 2022

17.15

A1

3. A

Torek, 13. 9. 2022

17.15

A3

4. A

Torek, 13. 9. 2022

18.00

B3

4. B

Torek, 13. 9. 2022

18.00

B2

5. A

Sreda, 14. 9. 2022

16.30

D5, D1

5. B

Sreda, 14. 9. 2022

16.30

D5, C1

6. A

Sreda, 14. 9. 2022

18.00

D5, C5

6. B

Sreda, 14. 9. 2022

18.00

D5, B4

7. A

Sreda, 14. 9. 2022

17.15

D2

7. B

Sreda, 14. 9. 2022

17.15

D3

8. A

Sreda, 14. 9. 2022

18.45

C4

Sledi: RS Izmenjava s Španijo (C5)

8. B

Sreda, 14. 9. 2022

18.45

C4

9. A

Torek, 13. 9. 2022

18.45

D5

Sledi: RS Izmenjava s Francijo (C5)

9. B

Torek, 13. 9. 2022

18.45

C4

 

UNEC

ODDELEK

DATUM

TERMIN

PROSTOR

1. C

Torek, 13. 9. 2022

16.30

UČILNICA 1. R

2. B

Torek, 13. 9. 2022

17.15

UČILNICA 2. R

3. B

Torek, 13. 9. 2022

18.00

UČILNICA 3. R