Priimek Ime Email Govorilne ure
Bombač Julija julija.bombac@guest.arnes.si sreda, od 10.15 do 11.00
Cerkvenik Jolanda jolanda.cerkvenik@guest.arnes.si četrtek, od 10.15 do 11.00
Čuk Marta marta.cuk1@guest.arnes.si
Dekleva Petra petra.dekleva@guest.arnes.si ponedeljek, od 11.55 do 12.40
Delak Ana ana.delak@guest.arnes.si četrtek, od 7.15 do 8.00
Derenčin Monika monika.derencin@guest.arnes.si sreda, od 11.05 do 11.50
Drobnič Urška urska.drobnic@guest.arnes.si četrtek, od 11.05 do 11.50
Frančeškin Jenček Karmen
Granfola Nina nina.granfola@guest.arnes.si četrtek, od 11.05 do 11.50
Gregorčič Matjaž ponedeljek, od 11.55 do 12.40
Intihar Liljana liljana.intihar@guest.arnes.si sreda, od 10.15 do 11.00
Klačinski Marina marina.klacinski@guest.arnes.si ponedeljek, od 11.05 do 11.50
Klopčič Polona polona.klopcic@guest.arnes.si sreda, od 10.15 do 11.00
Kotar Silvestra silvestra.kotar@guest.arnes.si ponedeljek, od 10.15 do 11.00
Lulik Tomaž tomaz.lulik@guest.arnes.si sreda, od 11.55 do 12.40
Lužar Urška urska.luzar@guest.arnes.si četrtek, od 9.10 do 9.55
Meden Simona simona.meden@guest.arnes.si petek, od 9.10 do 9.55
Mele Irena irena.mele@guest.arnes.si torek, od 10.15 do 11.00
Mikše Petra petra.mikse-molan@guest.arnes.si četrtek, od 11.55 do 12.40
Milavec Tina tina.milavec@guest.arnes.si četrtek, od 11.55 do 12.40
Milharčič Teja teja.milharcic@guest.arnes.si
Modic Brigita brigita.modic@guest.arnes.si sreda, od 9.10 do 9.55
Nared Maruša ponedeljek, od 10.15 do 11.00
Opeka Marija marija.opeka@guest.arnes.si sreda, od 11.05 do 11.50
Palcich Sandra sandra.palcich@guest.arnes.si torek, od 10.15 do 11.00
Peteh Kranjc Irena irena.peteh-kranjc@guest.arnes.si četrtek, od 10.15 do 11.00
Pirc Damir damir.pirc@guest.arnes.si
Prudič Tjaša tjasa.prudic@guest.arnes.si petek, od 9.10 do 9.55
Rovan Vida vida.rovan@guest.arnes.si sreda, od 7.15 do 8.00
Samida Edina edina.samida@guest.arnes.si ponedeljek, od 7.15 do 8.00
Sterle Lea lea.sterle@guest.arnes.si torek, od 10.15 do 11.00
Svet Tatjana tatjana.svet@guest.arnes.si torek, od 10.15 do 11.00
Šemrov Alenka četrtek, od 11.05 do 11.50
Šen Anita anita.sen@guest.arnes.si sreda, od 11.55 do 12.40
Šircelj Istenič Anja anja.istenic@guest.arnes.si torek, od 11.05 do 11.50
Škamperle Rebeka rebeka.skamperle@guest.arnes.si
Škvarča Nina nina.skvarca@guest.arnes.si četrtek, od 11.05 do 11.50
Uršič Ana torek, od 11.55 do 12.40
Zakrajšek Neža neza.zakrajsek@guest.arnes.si torek, od 9.10 do 9.55
Zalar Špela spela.zalar@guest.arnes.si
Žorž Andreja ponedeljek, od 10.15 do 11.00

 

Popoldanske govorilne ure so vsak 3. četrtek v mesecu od 16.00 do 17.30.

Datumi popoldanskih govorilnih ur:

 

15. 10. 2020

 

19. 11. 2020

 

17. 12. 2020

 

21. 1. 2021

 

18. 3. 2021

 

15. 4. 2021

 

20. 5. 2021

 

Spoštovani starši,

ker je napovedano lepo vreme in v izogib preverjanju pogojev PCT, bomo prve roditeljske sestanke izvedli na prostem. Razredničarke vas bodo pričakale na parkirišču pred 1. triado ali na ploščadi pred glavnim vhodom (za oddelke z matične šole na Rakeku) oz. pred vhodom v šolo (za oddelke PŠ Unec) .

Razpored roditeljskih sestankov

PONEDELJEK, 6. 9. 2021:

  • ob 16.30: 3. a
  • ob 18.00: 4. a in 4. b
  • na Uncu: ob 16.30 3. b ter ob 17.30 1. b

TOREK, 7. 9. 2021:

  • ob 16.30: 1. a in 2. a
  • ob 18.00: 6. a in 6. b
  • na Uncu: ob 16.30: 2. b

SREDA, 8. 9. 2021:

  • ob 16.30: 5. a in 5. b
  • ob 18.00: 9. a in 9. b (zaradi bolniške odsotnosti razredničarke prestavljeno na PONEDELJEK, 13. 9. 2021, ob 17.00)

ČETRTEK, 9. 9. 2021:

  • ob 16.30: 8. a in 8. b
  • ob 18.00: 7. a in 7. b

Starši si lahko predhodno na šolski spletni strani pod ikono šolska publikacija preberete, katere dejavnosti so v tem šolskem letu planirane v oddelku vašega otroka.

Lepo vabljeni.