V petek, 21. 9. 2012, bodo učenci 6.a in 6.b razreda odšli na ekskurzijo v Škocjanske jame in Lipico.

Odhod avtobusa bo za vse učence izpred šole ob 8.30 uri. Vrnili se bomo okoli 14.30 ure. Avtobus bo odložil učence na avtobusni postaji Unec, na avtobusni postaji Rakek (pri cerkvi)  in pred šolo.

Učenci bodo zjutraj vzeli šolsko malico,  s seboj pa naj imajo še kakšen prigrizek in pijačo od doma. Šolska kosila bodo odpovedana.

Primerno naj bodo obuti in oblečeni za hojo po jami. V Lipici bodo potrebovali trdo mapo in pisalo.

Stroške ekskurzije (vstopnine – 12 evrov in avtobusni prevoz) boste poravnali po položnici.

Razredničarki