V maju 2011 smo se pridružili projektu Botrstvo otroku iz Afrike, ki deluje pod koordinatorstvom Misijonskega središča Slovenije. Postali smo botri fantu Brianu Simwandi iz Zambije, za katerega vsi zaposleni in učenci na šoli zbiramo cente za plačilo njegovega šolanja.

Brian je rojen 28. julija 1996 in obiskuje 9. razred osnovne šole. Živi v mestu Ndola v Zambiji. V družini je 7 otrok, ki jih preživlja le mama. Oče jim je v lanskem letu umrl.

Naš mesečni prispevek za njegovo šolanje znaša 12 €. Cente zbiramo v hranilnike, ki so postavljeni ob plakatih Afrike na hodnikih in v razredih. Pri zbiranju smo zelo uspešni, saj smo do septembra 2012 zbrali že 282,81 €.

HVALA VSEM ZA VSAK CENT, KI GA DARUJETE!
POMAGAJMO BRIANU ŠE NAPREJ IN MU OMOGOČIMO BOLJŠE ŽIVLJENJE IN LEPŠO PRIHODNOST!

brian0001