V četrtek, 15. 11. 2012, bo za učence 8. in 9. razreda potekal tehnični dan POKLICI.

V tem dnevu se bosta učencem predstavili Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna in Šolski center Postojna ter spletna stran filter.net. Po malici  se bodo učenci odpravili na ogled poklicev v lokalnih ustanovah in podjetjih v okolici šole, peto šolsko uro pa bodo učenci lahko poslušali predstavitev vojaških poklicev in poklica gasilec, predstavitev poklica učiteljice razrednega pouka in poklica tajnica ali pa se bodo po šoli sprehodili z energetskih svetovalcem.

PROGRAM TEHNIČNEGA DNEVA NAJDETE TUKAJ.

V ponedeljek se boste lahko vpisali na sezname za ogled poklicev. Seznami bodo obešeni na oglasni deski poleg likovne učilnice. Kdor se na seznam ne bo vpisal, ga bomo razporedili sami.

Učenci imejte s seboj mapo in pisalo.
Učenci 9. razreda – to naj bo mapa Moja izbira, v njej pa naj bodo vse dosedanje informacije, ki ste jih prejeli v zvezi s poklicno orientacijo.

vodja tehničnega dneva: Tjaša Prudič