Spoštovani starši!

Obveščam vas, da bomo v sredo, 20. 2. 2013, na šoli organizirali naravoslovni  dan – ASTRONOMSKI VEČER za učence osmih in devetih razredov.

Izvajalec astronomskega večera je podjetje Zvezdogled d.o.o.

Program:

• Opazovanje Sonca (H – alfa teleskop, projektor za opazovanje Sonca, teleskop s filtrom)
  • Multimedijsko predavanje o Osončju
  • Digitalni planetarij
  • Astronomska delavnica
  • Opazovanje večernega neba (trije teleskopi)

Trajanje: 5 šolskih ur, s pričetkom ob 15:30, predvidoma do 19:30.

Učenci dopoldne ne bodo imeli pouka.

Cena na učenca: 7,90 eur (odvisno od izvedbe)

Prosim, da otroku omogočite zelo zanimivo in poučno doživetje. Ker bomo z delom zaključili pozno, vas prosim, da poskrbite za varen povratek otroka iz šole.

V primeru, da se otrok iz opravičenih razlogov astronomskega večera ne more udeležiti, o tem obvestite njegovo razredničarko.

V primeru slabega vremena bo astronomski večer prestavljen in bo dopoldne pouk potekal po urniku. Učenci bodo o tem obveščeni v torek, 19. 2. 2013.

Irena Mele