V četrtek, 20. marca,  se je na naši šoli odvila pevska revija otroških in mladinskih zborov. Našo šolo so tudi letos zastopale tri zasedbe, od teh dva otroška in mladinski pevski zbor. Nastopili so pevci iz Begunj, Grahovega, Starega trga, Nove vasi ter Cerknice.

Prisluhnili smo raznolikim in zanimivim skladbicam, tako ljudskim kot umetnim. Strokovni spremljevalec, prof. Tomaž Habe, je pohvalil vse pevce in zborovodkinje za njihov trud in korektno opravljeno delo, prav tako pa tudi organizacijo in samo izvedbo revije, za katero sta poskrbeli cerkniška izpostava JSKD in naša šola.

Mladi pevci so tudi tokrat dokazali, da pesem in dobra volja povezujeta in osrečujeta in da je s pesmijo lažji korak v nov dan.

Iskrene čestitke vsem pevkam in pevcem za dober nastop

ter hvala vsem sodelavkam in sodelavcem za pomoč pri izvedbi prireditve.

Mentorica Katja S. Zafred

[coolEye search=ObmocnaRevijaOPZInMPZ2014 how=album puser=osrakek source=picasa]