UnescoVrticki

V šolskem letu 2014/2015 se bomo na PŠ »Rudolfa Maistra« vključili v nacionalni UNESCO projekt UNESCO VRTIČKI. Projekt  koordinira  OŠ Zreče in traja od oktobra do začetka maja.

Bistvena naloga projekta je navdušiti otroke za sobivanje z naravo, za spremljanje rasti in razvoja rastlin ter jih ozaveščati o pomenu samooskrbe, da je hrana spet pomembna in celo draga dobrina.

V okviru pouka, podaljšanega bivanja in interesnih dejavnosti bomo izvajali različne dejavnosti, ki so kakorkoli povezane z naravo in sobivanjem z njo ter posledično z odgovornim ravnanjem do svojega zdravja.

Maja bomo primere dobre prakse in fotografije naših dejavnosti, ki bodo nastale v okviru projekta, objavili na spletni strani šole.

Uradni zaključek projekta je 30. maja 2015.