SESTANEK ŠOLSKE SKUPNOSTI                       šolsko leto 2014/2015

Razred: 5.-9.

Dnevni red:

• razno

1. Papirni akciji bomo v okviru šolske skupnosti izvedli v novembru in  maju. Zbrana sredstva v novembru bomo namenili za nakup fotokopirnega papirja, maja pa bo celoten izkupiček namenjen organizaciji valete devetih razredov. Tekmovanja razredov v zbiranju papirja ne podpiramo.
  2. Šolska prehrana se nam zdi primerna, pripombe so le na pijače (sok in čaj), ki so preveč razredčene in brez okusa. Nekateri so opazili, da so bureki manjši kot nekoč.
  3. O šolskih plesih se bomo pogovorili na naslednjem sestanku.
  4. Predlagamo dva dežurna učenca, saj je dežurno mesto prazno, ko opravlja dežurni učenec naloge po šoli. Na dežurnem mestu je pozimi tudi hladno, svetloba je slaba za prebiranje in prepisovanje snovi.
  5. Pri prevozih bi si želeli, da avtobus ustavi tudi pri cerkvi.
  6. Odločili smo se za nov šolski zvonec. Novembra bomo izbrali nov zvonec, do takrat pa bomo nastavili staro glasbo Piratov s Karibov.
  7. Zanima nas, kaj se dogaja okrog nove športne dvorane.
  8. Ob lepem vremenu bi se učenci radi družili v glavnem odmoru pred šolo na tlakovcih v copatih.

Rakek, 21.10.2014

Zapisal: Martin Rihtar, mentor šolske skupnosti