V torek, 17. marca, bo na naši šoli  območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov. Ker bo nastopilo kar veliko šolskih pevskih zborov, bomo revijo izvedli v dveh delih. Tako se bodo otroški zbori predstavili ob 17.00, mladinski pa ob 18.45. uri. Revijo bo tudi letos strokovno spremljal prof. Tomaž Habe.

Tudi tokrat zaradi velikega števila nastopajočih,  žal,  ne bomo mogli sprejeti medse staršev in ostalih poslušalcev. Tem se bomo predstavili konec maja na Glasbenem toboganu, tudi z novejšimi, še bolj svežimi skladbicami. Že zdaj lepo vabljeni!

Starše lepo prosim, da otroke zaradi vaje v torek pripeljejo v šolo ob sledečih urah:

OPZ Unec – 15.45

OPZ Rakek – 16.20

MPZ Rakek – 17.40 (počakajo v garderobi na konec 1. dela revije)

Glede oblek: pevci s podružnice Unec naj bodo oblečeni v belo majčko ali srajčko, spodnji del naj bo temnejši (lahko so kavbojke, krilo …). Pevci z rakovške šole bodo dobili majčke v šoli, pod  njimi imajo lahko  bele majčke z dolgimi rokavi, spodnji del pa naj bo tudi temnejši (lahko so kavbojke, krilo …)

Pevke mladinskega zbora bodo nastopile v kavbojkah ali temnih hlačah ter šolskih kratkih majčkah.

Mentorica: Katja S. Zafred