V četrtek, 16. aprila, je bilo na Uncu veselo. V Uršulinem domu je potekala zdaj že tradicionalna “Pomladna prireditev”. Dvorana je bila polna obiskovalcev, ki so vse nastopajoče na začetku pozdravili, na koncu pa nagradili z velikim aplavzom. Za kaj pa smo si ga zaslužili? Učenci prvega in tretjega razreda so zapeli prelepe pesmice o pomladi, o tem, kaj imajo radi pa tudi o koprivah. V ritmu plesa Hubba Buba so se predstavili učenci drugega razreda. Učenci četrtega in petega razreda so nas poučili, da je najlepše začeti dan z nasmehom. Gledališki krožek nam je na odru pričaral Lunino kraljestvo. Otroški pevski zbor je zapel pesmi Na planincah, Moj prjatelj Piki Jakob in Iščemo hiško. Na koncu se je predstavila še otroška folklorna skupina s spletom Uboga ptičica. HVALA vsem nastopajočim in obiskovalcem. Utrinke s prireditve si lahko ogledate TUKAJ.