Izmenjava s švedskimi učenci

Potem, ko smo pristali, smo se z avtobusom odpravili v Norrtälje. Tam smo pred šolo počakali naše gostitelje, prijazno pozdravili gostitelja ter njegove starše. Naslednji dan pa smo se zbrali pred šolo in odšli v Little Square potem pa se v Big Square. Tam smo dobili zemljevide in odšli smo spoznavati Norrtälje. Videli smo zelo veliko zanimivih stvari. Naslednji dan smo imeli prosto, gostitelji so za nas načrtovali dan. Nekateri fantje so odšli plavat, učiteljice so se peljale s čolnom, itd. Naslednje dni pa smo imeli piknik, odšli smo si tudi ogledati Stockholm. Zadnji dan pa smo predstavljali projekt in Slovenijo mlajšim učencem druge šole. Tam smo pojedli kosilo in se odpravili nazaj na šolo, na katero so hodili naši gostitelji. Poslovili smo se in odšli domov. Potovanje je bila za vse izjemna izkušnja.

Bor Tomšič, 9. B