V četrtek, 10. 12. 2015, so na podružnični šoli na Uncu potekale novoletne delavnice s prodajnim sejmom. Še preden smo pričeli s prodajo, so učenci tretjega razreda poskrbeli za presenečenje. Staršem, učiteljem in ostalim obiskovalcem so zapeli prijetno praznično pesmico.

Letos smo na prodajnem sejmu ponudili okolju in ljudem prijazne izdelke, ki so jih izdelali učenci šole. Vsi so bili narejeni iz naravnih sestavin, večina jih je vsebovala zelišča, ki so zrasla na šolskem zeliščnem vrtu.

Izkupiček od prodaje je bil odličen. Letos ga bomo namenili za ureditev plezalne stene na šolskem vrtu. HVALA VSEM!!!

Na delavnicah so učenci skupaj s svojimi starši izdelali novoletno dekoracijo, za katero je idejo in nekaj materiala  prispevala mamica učenca 1. razreda, ga. Anja Prelaz. Tudi Vam iskrena hvala!

Nekaj utrinkov z delavnic in sejma si lahko pogledate TUKAJ.