V četrtek, 10. marca 2016, bomo za učence/ke 1.-3. razreda (matična in podružnična šola) izvedli ŠD sankanje in igre na snegu na Črnem Vrhu. Pričetek športnega dne je ob 8:00, predviden zaključek pa ob 13:00.

Učenci/ke pridejo v šolo ob 8:00 (jutranje varstvo poteka normalno), nato pa se bodo z razredničarkami in spremljevalci odpravili na avtobus, ki jih bo odpeljal na Črni Vrh. Malico bodo otroci dobili v šoli, na smučišču pa bodo v času malice dobili topel čaj.

Učenci/ke naj bodo toplo oblečeni za zimske dejavnosti (smučarski kombinezon, rokavice, kapa, šal, nahrbtnik, pohodni čevlji). V torbi naj imajo  tudi dodatno pijačo ter suhe hlače in majico, da se bodo preoblekli ob koncu sankanja. Sankači naj imajo s seboj sani ali lopatke.

ZA VSE OTROKE JE OBVEZNA ČELADA (kolesarska ali smučarska). Učenci in učenke 1.a razreda Rakek imajo čelade že v šoli (pripravile razredničarke).

Tomaž