Na temo letošnjih izmenjav se bomo udeleženi najbrž še dolgo pogovarjali: gledali slike in posnetke, se smejali dogodivščinam na poti, presojali, kaj je bilo dobro in kaj bi bilo lahko še boljše, obujali spomine, negovali prijateljske vezi … pa tudi pisali.

No, nekaj je že napisanega. TU si lahko preberete povzetek slovenskega veleposlaništva v Bernu o naši izmenjavi v Švici, kjer nas je s svojim obiskom razveselil tudi g. Franc Mikša, slovenski veleposlanik v Švici.

TUKAJ pa si lahko preberete poročilo ga. Victorie Wasner, prof. nemščine in koordinatorice izkustvenega učenja na mednarodni šoli ISZL, glede naše aprilske izmenjave v Švici. Ga. Wasner je bila glavna koordinatorica s strani švicarske šole v naši letošnji izmenjavi. Skupaj z g. Wasnerjem sta bila tudi spremljevalca švicarskih učencev pri izmenjavi v Sloveniji.