img_9620

V torek, 27. 9. 2016, je našo šolo obiskala Hiška eksperimentov. Ob 8.00 uri se je pričela otvoritev, kjer je ga. Andreja Perat predstavila projekt, učenci našega pevskega zbora pa so poleg slovenske himne zapeli še himno Hiške eksperimentov in našo šolsko himno. Nekaj besed sta nam namenila  tudi mag. Anita Knez in župan Marko Rupar, saj je bila Občina Cerknica zlati pokrovitelj tega projekta. Po otvoritvi pa so učenci po razredih obiskali delavnice z obilo eksperimentov, odvila pa sta se tudi dva eksperimentalna šova. Od 14.00 do 16.00 so eksperimentalne delavnice obiskali tudi starši, stari starši in ostali krajani. Otvoritev in delo v učilnicah  ter eksperimentalna šova si lahko ogledate tudi na spletni strani Hiše eksperimentov, nekaj utrinkov z naše strani pa je priloženih spodaj.

FOTOGRAFIJE