V tednu med 10. in 16. oktobrom se je naša šola pridružila vseslovenski akciji Simbioza Giba 2016 in širjenju sporočila o pomenu vsakodnevnega gibanja za naše zdravje in kakovostno življenje. Stari starši so se pri urah športa pridružili svojim vnukom in se preizkusili v različnih medgeneracijskih športnih igrah. Nekateri pa so se udeležili tudi pohoda na podružnični šoli na Uncu kot tudi na Rakeku, kjer so učiteljice prvega in drugega razreda pohod izpeljale kljub dežju. Teden medgeneracijskega povezovanja je bil tako izredno živahen in je našo šolo napolnil z veliko dobre volje in pozitivne energije.

Dragi dedki in babice! Čestitamo vam, da ste v takem številu razveselili svoje vnuke ter njim in drugim učencem polepšali športne dopoldneve v šoli.

Več fotografij o dogajanju pa si lahko ogledate tukaj.