V sredo, 22. 2. 2017, so se učenci OŠ »Jožeta Krajca« Rakek udeležili področnega prvenstva v namiznem tenisu za osnovne šole. Tekmovanje se je izvajalo na naši šoli in se je pričelo ob 9:30 ter zaključilo ob 13:30. Skupno je na tekmovanju nastopilo 38 učencev ter učenk iz OŠ Osmih talcev Logatec, OŠ A. M. Slomška Vrhnika, OŠ M. Vilharja Postojna, OŠ M. Gasparija Begunje, OŠ Notranjski odred Cerknica in OŠ J. Krajca Rakek.
Učenci in učenke naše šole so bili na tekmovanju zelo uspešni in nekateri so se uvrstili tudi na 1/4 finala državnega tekmovanja.

Šolo so na tekmovanju zastopali: Lina Vitić, Vid Brezec, Nejc Milavec, Juš Kovšca, Ažbe Pivk, Tim Predalič, Tia Vitić, Nemanja Dević, Kaja Zadravec, Sanja Mihajlovska, Tine Krpan, Lina Kovšca, Luka Stražišar, Zala Stražišar in Tjaša Milovanovič.

DOSEŽKI:
EKIPNO:  1.  OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK (L. Stražišar, T. Krpan, Z. Stražišar, T. Milovanović, L. Kovšca)
UČENCI ABSOLUTNA KATEGORIJA A:
2. LUKA STRAŽIŠAR (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)
3. TINE KRPAN (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)

UČENCI  1. – 5. razred B:
2. VID BREZEC (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)

UČENKE  1. – 5. razred B1:
1. SANJA MIHAJLOVSKA (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)
2. KAJA ZADRAVEC (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)
3. TIA VITIČ (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)
4. LINA VITIČ (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)

UČENKE  6. – 9. razred C1:
1. ZALA STRAŽIŠAR (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)
2.TJAŠA MILOVANOVIĆ (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)
3. LINA KOVŠCA (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)

Čestitke vsem nastopajočim!