Na Fakulteti za strojništvo Univerze v Ljubljani v letu 2017 organizirajo Poletno šolo strojništva, ki bo potekala med 22. in 25. avgustom 2017.

Pripravili so pestre delavnice, na katerih bodo udeleženci v manjših skupinah spoznavali različna področja strojništva, izdelovali izdelke in jih ob koncu poletne šole tudi odnesli s seboj domov. Organizirano bo tudi popoldansko in večerno družabno dogajanje.

Delavnice so namenjene osnovnošolcem od 8. do 9. razreda in srednješolcem od 1. do 3. letnika. Prijave so možne do vključno 26. junija 2017 oz. do zapolnitve mest pri posamezni delavnici.
Vse podrobne informacije kot tudi prijave o Poletni šoli strojništva so na voljo na spletni strani www.poletnasolastrojnistva.si.