V petek, 2. marca 2018, bomo za učence/ke 3. razreda (matična in podružnična šola) izvedli ŠD Sankanje in igre na snegu v Črnem Vrhu. Pričetek športnega dne je ob 8:10, predviden zaključek pa ob 13:00.
Učenci/ke pridejo v šolo ob 8:10 (jutranje varstvo poteka normalno), nato pa se bodo z razredničarkami in spremljevalci odpravili na avtobus, ki jih bo odpeljal v Črni Vrh. Malico bodo otroci dobili v šoli, na smučišču pa v času malice dobijo topel čaj.
Učenci/ke naj bodo toplo oblečeni za zimske dejavnosti (smučarski kombinezon, rokavice, kapa, šal, nahrbtnik, pohodna čevlji). V torbi naj imajo otroci tudi dodatno pijačo ter suhe hlače in majico, v katere se bodo preoblekli ob koncu sankanja. Sankači naj imajo s seboj sani ali lopatke.

V primeru, da v petek dopoldan vreme ne bo dovoljevalo izvedbe tečaja, bo športni dan odpadel in učenci/ke bodo imeli pouk po petkovem urniku. V primeru odpovedi bo že zjutraj obvestilo na šolski spletni strani.

Športni pozdrav
Tomaž Lulik