četrtek, 1. 3. 2018, so se učenci OŠ »Jožeta Krajca« Rakek udeležili področnega prvenstva v namiznem tenisu za osnovne šoleTekmovanje se je izvajalo na naši šoli in se je pričelo ob 9:30 ter zaključilo ob 13:30. Skupno je na tekmovanju nastopilo 37 učencev ter učenk iz OŠ Osmih talcev Logatec, OŠ M. Vilharja Postojna in OŠ J. Krajca Rakek.
Učenci in učenke naše šole so bili na tekmovanju zelo uspešni in nekateri so se uvrstili tudi na 1/4-finala državnega tekmovanja.

Šolo so na tekmovanju zastopali: Timo Urbas, Tilen Mišič, Lina Vitić, Ajda Kvaternik, Tjaša Matičič, Bernard Mišič,  Vid Brezec, Nejc Milavec, Juš Kovšca, Ažbe Pivk, Mark Antonij Intihar, Matic Vodošek, Tim Predalič, Tia Vitić, Nemanja Dević, Kaja Zadravec, Sanja Mihajlovska, Tine Krpan, Lina Kovšca, Luka Stražišar, David Radič.

DOSEŽKI:
EKIPNO:  1.  OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK (L. Stražišar, T. Krpan, L. Kovšca, K. Zadravec, S. Mihajlovska)

UČENCI ABSOLUTNA KATEGORIJA A:
1. LUKA STRAŽIŠAR (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)
2. TINE KRPAN (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)

UČENKE  1.–5. razred (B1):
1. LINA VITIĆ (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)
2. TJAŠA MATIČIČ (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)
3. AJDA KVATERNIK (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)

UČENCI  6.–9. razred (C):
1. TIM PREDALIČ (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)
2. DAVID RADIĆ (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)

UČENKE  6.–9. razred (C1):
1. LINA KOVŠCA (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)
2. KAJA ZADRAVEC (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)
3. TIA VITIĆ (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)

Čestitke vsem nastopajočim!