Spoštovani starši!

V tednu od 19. 3. do 23. 3. 2018 bomo v okviru projekta Zlati sonček izvedli 10-urni tečaj plavanja za učence/ke 1. razreda v bazenu ŠRC Police v Ajdovščini.
Tečaj bo potekal v dveh ločenih skupinah od 8:45 do 12:00 (skupina, ki ne bo v bazenu, bo imela pouk v razredu na Policah). Odhod avtobusa izpred šole na Rakeku bo ob 7:50 (Unec 7:55), na Rakek pa se bomo vračali okrog 13:00 (Unec 12:55).
Učence/ke bodo na tečaju spremljali učitelji plavanja in razredne učiteljice.

Učenci/ke potrebujejo:
nahrbtnik, spodnje perilo, večjo brisačo, vrečko za mokre kopalke, plavalno kapo in elastiko (za deklice z dolgimi lasmi obvezno), toplo pokrivalo (kapo ali trak), po možnosti sušilec za lase (deklice z dolgimi lasmi), pijačo.

Učenci/ke naj imajo pod oblačili že oblečene kopalke.
Če je otroku na avtobusu slabo, mu dajte tabletko proti slabosti (o tem obvestite razredničarke).

Športni pozdrav