XII. državno preverjanje znanja osnovnošolskih ekip prve pomoči bo to soboto, 12. maja 2018, v Mladinskem klimatskem zdravilišču na Debelem Rtiču. Na njem bo našo regijo zastopala ekipa naše šole v zasedbi Luka Stražišar, Nik Istenič, Lara Ferjančič, Ana Mlinar, Zala Stražišar, Ema Zdovc in Gašper Nemgar. Spremljal jih bo fotograf Luka Zidar.

Ekipa si je dovoljenje za nastop pridobila z zmago na regijskem preverjanju znanja osnovnošolskih ekip prve pomoči.

Delo naše ekipe pa si lahko ogledate tudi vi. Državno tekmovanje je odprto za javnost (vendar v času tekmovanja ne smete komunicirati s člani ekipe), našo ekipo lahko spodbujate in se na lastne oči prepričate, da imamo kar nekaj znanja na področju prve pomoči.

Časovnica:

9.00-9.15  otvoritvena slovesnost
10.30-13.00 – delo ekip na delovnih mestih
14.15-15.00  kulturni dogodek
15.00 – razglasitev rezultatov

Da nas ne zgrešite, si nas dobro oglejte: