Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bomo v okviru podaljšanega bivanja v sredo,  20. 6. 2018,  organizirali ogled kino predstave v Koloseju v Ljubljani. Ogledali si bomo sinhronizirani film Medvedek Paddington 2.

Ker se predstava začne ob 15.00, se bomo izpred šole odpravili ob 13.30. Predstava traja do 17.00, zato se pred šolo vrnemo nekaj minut pred 18.00.

Vaš strošek je cena vstopnice, ki znaša 3,90 evra in doplačilo prevoza 4 evre, ki ga boste poravnali na položnici za junij.

Cena vstopnice se bo podražila za približno 1 evro, če se bo predstave udeležilo manj kot 50 otrok.

Otroka lahko prijavite na popoldansko malico, lahko pa mu s seboj daste denar za kokice.

Za tiste učence, ki se predstave ne bodo udeležili, bo do 16.00 organizirano podaljšano bivanje.