V torek, 25.9.2018, (5. a in 5. b), in sredo, 26.9.2018, (4. a in 4. b), bomo za učence in učenke OŠ »Jožeta Krajca« Rakek izvedli športni dan – rolanje.

Učenci pridejo v šolo ob 8:20 (vozači pridejo normalno z redno linijo avtobusa), nato pa se bodo z razredničarko odpravili na atletski stadion, kjer bo športni dan potekal.

Zaključek športnega dne je predviden ob 12:40

Vsak učenec mora imeti s seboj čelado (lahko kolesarsko), rolerje in ščitnike za roke in noge. Na športnem dnevu bo poskrbljeno tudi za tiste učence, ki niso še nikoli rolali.

Učenci naj imajo s seboj nahrbtnik, v njem pa dodatni napitek in športno opremo.

V primeru izredno slabega vremena bo športni dan odpovedan in bo pouk po urniku. V primeru odpovedi bo že zjutraj obvestilo na šolski spletni strani.

Športni pozdrav!