V sredo, 14. novembra 2018, na Grmu Novo mesto – centru biotehnike in turizma, na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji organiziramo dopoldanski dan odprtih vrat za tiste devetošolce, ki bi radi preživeli dan v šolskih klopeh naše šole ter si tako olajšali vpis v 1. letnik srednje šole.

Lahko postanete dijak za en dan v naslednjih programih: biotehniška gimnazija; kmetijsko-podjetniški tehnik in naravovarstveni tehnik; gospodar na podeželju, vrtnar, cvetličar, slaščičar in mesar; pomočnik v biotehniki in oskrbi.

Pouk bo potekal od 2. do 5. šolske ure (od 8.20 do 11.50, z odmorom za malico, ki jo bodo učenci prejeli brezplačno).

Prijave učencev posredujte koordinatorjem projekta »Postani naš dijak za en dan« na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji, ge. Anici Možina (anica.mozina@guest.arnes.si) ali na telefon 07/3934-717 (knjižnica). oz. ge. Tanji Loparec (loparec.tanja@gmail.com) ali na telefon  07/3934-735 oz. g. Gregorju Kastelicu (gregor.kastelic@guest.arnes.si) ali na telefon 07/3934-715 (zbornica).