OGLED FILMA GAJIN SVET za učence od 5. do 9. razreda

V sredo, 28. 11. 2018, se bomo z učenci odpravili v KD Cerknica, kjer si bomo v okviru projekta FILMARIJA ogledali slovenski mladinski film Gajin svet. V Cerknico se bomo odpravili ob 11.05, vrnili pa se bomo predvidoma ob 13.00.

»Gajin svet je sodobna in dinamična mladinska romantična komedija, z elementi kriminalke, postavljena v današnje urbano okolje. Pripoved poteka prek 11-letne Gaje, ki živi v sveže razdrti družini, vendar starš, ki ostane, ni mama, temveč oče. Zgodba je začinjena z aktualno tematiko, nevarnostjo svetovnega spleta.«

Ogled filma Gajin svet bo tudi izhodišče za pogovor o nevarnostih svetovnega spleta na razrednih urah v šoli.

Stroški ogleda filma in prevoza bodo okoli 4,00 € na učenca. Strošek ni bil predviden v Letnem delovnem načrtu šole, zato imate možnost, da za pokritje stroška zaprosite šolski sklad (obrnite se na svetovalno delavko). V kolikor tega ne boste storili, smatramo, da se strinjate s plačilom dodatnega stroška.