Urnik na zadnji šolski dan:

1. in 2. ura: RAZREDNA URA

3. ura: PROSLAVA OB DNEVU DRŽAVNOSTI IN PRIREDITEV NA PROSTEM

4. in 5. ura: DELAVNICE

Na zadnji šolski dan bodo oddelki prvi dve uri v matičnih učilnicah prejeli spričevala, priznanja in na primeren način zaključili šolsko leto s svojimi razredničarkami.

Po malici, ob 10:15, se bomo vsi zbrali na zelenici ob zunanjem športnem igrišču, kjer bo potekala proslava od dnevu državnosti, podelitev najvišjih priznanj in praznovanje poletja. Kresna noč, ki so jo praznovali naši predniki, in jo poznamo iz bajk in legend, je pri naših mednarodnih partnerjih Švedih še vedno izjemno pomembno praznovanje, izraz veselja ob nastopu toplega poletja in hvaležnosti za radodarnost narave. Simbol te povezanosti z naravo je mlaj, ki ga bomo lahko videli tudi na naši prireditvi.

Pričakujemo sončno vreme, zato se primerno zaščitite (krema, pokrivalo), lahko si priskrbite tudi podlogo za sedenje na travi.

Po prireditvi bodo potekale različne zanimive dejavnosti – načrt si oglejte na oglasni deski.

Avtobus bo vozil po običajnem voznem redu.