Dragi učenci, spoštovani starši!

Verjamemo, da ste si v poletnih mesecih nabrali novih izkušenj in prijetnih dni.

Bliža se september, zato vam posredujemo nekaj pomembnih informacij.

Začetek pouka za učence 2.- 9. razreda bo v ponedeljek, 2. septembra 2019.
Ob 8.20 se zberemo pred glavnim vhodom šole, nato pa boste odšli  z razredniki v razrede.

Pouk bo potekal po urniku, ki bo do 31. 8. 2019 objavljen na spletni strani šole. S seboj imejte le pripomočke za pouk po urniku (do vključno 6. šolske ure).

Za šolsko malico in kosilo bo poskrbljeno že prvi dan.

Za prijavljene učence  2.- 5. razreda bo potekalo podaljšano bivanje do 16.00.  Jutranje varstvo bo organizirano od 6.00 naprej.

Slavnostni sprejem prvošolcev na matični šoli bo ob 8.30 (ta dan boste z učiteljicami do 11.00), na podružnični pa ob 9.10 (ta dan boste z učiteljicami do 11.30).

Prvi šolski dan bosta vozila šolska avtobusa ob 14.00 in 15.00 uri (za varstvo vozačev bo poskrbljeno). Ure jutranjega avtobusa ostajajo enake.

Na matični šoli bosta dva oddelka 4. razreda. Učenci še ne vedo, v kateri oddelek so razporejeni. To bodo izvedeli prvi šolski dan. Če pa želite biti o tem obveščeni prej, pokličite v tajništvo šolo.

Ravnateljica, mag.  Anita Knez