V mesecu januarju je v večnamenskem prostoru šole na ogled razstava slik Janeza Milkoviča Jana.

Janez Milkovič – Jano, rojen leta 1942 v Trstu, je obiskoval Šolo za oblikovanje v Ljubljani. Po končani Višji pedagoški šoli se je zaposlil kot likovni terapevt na Psihiatrični kliniki Ljubljana-Polje. Dodatno se je izobraževal na področju psihoterapije in več kot 30 let razvijal terapevtske načine zdravljenja s pomočjo likovnih, glasbenih in gibalnih izraznih dejavnosti.

Je ustanovni član Likovne sekcije pri KUD dr. Lojze Kraigher Kliničnega centra in Medicinske fakultete v Ljubljani in njen prvi predsednik. Aktivno deluje tudi v Fotografskem društvu Janez Puhar v Kranju.

Udeležil se je neštetih likovnih kolonij doma in v tujini, pripravil že več kot 40 samostojnih razstav in sodeloval na več kot 90 skupinskih.