Spoštovani starši!

V skladu z okrožnico MIZŠ z dne 25. 8. 2020 vas obveščamo, da se bo vzgojno-izobraževalno delo za učence v osnovni šoli izvajalo po modelu B (Publikacija Covid-19).

Prosimo vas, da v šolo prihajajo le zdravi otroci v skladu z Obvestilo staršem ob pričetku šolskega leta. Obenem vas naprošamo, da v jutranje varstvo in podaljšano bivanje pripeljete zgolj tiste otroke, za katere nimate varstva (učenci, ki zmorejo samostojno priti v šolo, naj prihajajo za čas pouka; enako velja za odhod iz podaljšanega bivanja).

Šolski avtobus bo v letošnjem letu vozil zjutraj kot običajno, po pouku pa ob 13.05 ter ob 15.00. Na avtobusu morajo imeti vsi učenci zaščitne maske.

Preberite si tudi Protokol OŠ “Jožeta Krajca” Rakek za preprečevanje nalezljivih bolezni, ki ga bomo do preklica upoštevali.

V želji na čim lepši pričetek šolskega leta vas lepo pozdravljam,

mag. Anita Knez