V torek, 22. 9. 2020, bomo za učence/-ke 5. razreda  in v četrtek, 24. 9. 2020, za učence/-ke 4. razreda izvedli športni dan – rolanje.
Učenci/-ke pridejo v šolo ob 8.20 (vozači pridejo normalno z redno linijo avtobusa), nato pa se bodo z razredničarko odpravili na atletski stadion, kjer bo potekal športni dan.
Zaključek športnega dne je predviden ob 12.40.
Vsak učenec/-ka mora imeti s seboj čelado (lahko kolesarsko), rolerje in ščitnike za roke in noge. Na športnem dnevu bo poskrbljeno tudi za tiste učence/-ke, ki niso še nikoli rolali.
Učenci/-ke naj imajo s seboj nahrbtnik, v njem pa dodatni napitek in športno opremo.
V primeru slabega vremena bo športni dan odpovedan in bo pouk po torkovem urniku. V primeru odpovedi bo že zjutraj obvestilo na šolski spletni strani.

Športni pozdrav               .