Spoštovani starši,

sporočamo vam, da so oktobrske popoldanske govorilne ure, ki bi morale potekati v četrtek, 15. oktobra 2020, odpovedane oz. bodo potekale drugače, in sicer na daljavo tekom naslednjega tedna.

Glede na priporočila in ukrepe, ki se nanašajo na trenutne razmere, smo se odločili, da govorilne ure – tako dopoldanske kot popoldanske – do nadaljnjega potekajo telefonsko ali preko Teams-a (račun vašega otroka).

Vse, ki bi se želeli pogovoriti z razredničarkami ali s katerimkoli drugim učiteljem, ki poučuje vašega otroka, vabimo, da najkasneje do ponedeljka, 12. oktobra 2020, po elektronski pošti kontaktirate dotičnega učitelja. Uskladili se boste za termin govorilnih ur znotraj naslednjega tedna. Ob dogovorjenem času vas bo učitelj poklical.

Na spletni strani so objavljeni tudi termini dopoldanskih govorilnih ur, ki potekajo vsak teden. Zaradi lažje organizacije dela vas naprošamo, da se tudi za termin dopoldanskih govorilnih ur z učiteljem vnaprej dogovorite (preko elektronske pošte).

Veselimo se sodelovanja z vami!