Naša šola že nekaj let sodeluje z Rdečim križem Slovenije tudi tako, da učenci izdelujejo novoletne čestitke za starejše občane. Ker je letošnja situacija res težka za starejše ljudi, smo se odločili, da tudi letos poskusimo izdelati čestitke, čeprav tega ne moremo narediti skupaj v šoli.

Letošnjo akcijo želimo še razširiti, zato se pridružujemo tudi vseslovenski akciji pošiljanja čestitk oskrbovancem domov za ostarele. Povezava na akcijo in navodila.

Vsak učenec lahko izdela več novoletnih čestitk (vsaj 5). Prepustite se ustvarjalnosti in domišljiji. Čestitke pošljite na šolo po pošti do petka, 27. 11. 2020 ali pa jih na šolo dostavite v škatlo pred vhodom v jedilnico, vsak dan od 11.00 do 13.00.

Naprošamo vse učence in starše, da naši akciji podprete!