Učenci, ki so vključeni v projekt Erasmus+ Inclusive learning with high expectations, so se v prvih dneh ponovnega zaprtja šol zaradi epidemije COVID-19 na skupni delavnici po spletu seznanili s platformo eTwinning, ki nudi varno okolje za mednarodno sodelovanje učencev. Tukaj imamo svoj ‘TwinSpace’ – virtualno okolje za sodelovanje, objavo gradiv, objave profilov vsakega učenca in komunikacijo.

Učenci so se naučili, kako se dostopa do navedenega okolja in ustvarili svoj profil. V naslednjem koraku so ustvarili svoj ‘avatar’ in ga dodali kot sliko na njihovem profilu. Oblikovali so ga po svoje, tako da je čim bolj podoben njim, nadomešča pa pravo fotografijo. Nato so učenci pod svoj profil zapisali nekaj o sebi, svoji družini, interesih, hobijih, da bi jih njihovi vrstniki lahko bolje spoznali in vzpostavili stik.