Dragi učenci in učenke, spoštovani starši in učitelji,

vsem izrekam prisrčno dobrodošlico in že nestrpno čakam, da bo našo šolo kmalu napolnil otroški smeh!

Vem, da smo vsi skupaj zelo srečni, da se bomo v šolskih klopeh zopet družili ter skupaj vdahnili življenje osamljenim hodnikom, praznim učilnicam.

Zaposleni se zavedamo zahtev in odgovornosti, ki jih pred nas postavlja trenutna situacija, zato prihod v šolo začenjamo v družbi svežih priporočil, objavljenih na spletni strani naše šole, pod zavihkom Ukrepi v času koronavirusa.

Skrb za zdravje torej ostaja najpomembnejša naloga, a kljub temu si želimo, da se še naprej trudimo za naše skupne cilje, kot so kakovostno znanje, dobri medosebni odnosi, spoštovanje in medsebojno zaupanje.

Šola in ves naš trud je usmerjen k vam, dragi učenci, zato vam želimo, da bi se v šolo vrnili ter hodili z nasmejanimi obrazi, radovednim zagonom in radoživimi iskricami v očeh.

Vsem skupaj želim uspešno in mirno vrnitev v šolske klopi, da zdravo in uspešno zakorakamo v drugo polovico šolskega leta.

Ravnateljica, mag. Anita Knez