Spoštovani krajani in občani!

Zbiralna akcija starega, odpadnega papirja bo potekala od 17. 5. do 21. 5. 2021. Na začetku šolskega leta so učenci zbrali veliko starega papirja, vendar je bila takratna vrednost starega papirja precej nizka. Na pobudo staršev in učencev smo se odločili za ponovno akcijo z namenom, da bi ob svojem zaključku devetletnega šolanja lažje krili stroške valete. Vljudno se priporočamo, da pripeljete star papir (kartonska embalaža ni zaželena) do kontejnerja, ki bo na makadamskem delu zraven parkirišča nove telovadnice. Že vnaprej se vam zahvaljujemo.

V primeru, da ne morete pripeljati papirja, vas prosimo, da nam sporočite na elektronski naslov: anita.sen@guest.arnes.si. Učenci so pripravljeni priti do vas in vam pomagati pri odvozu.

Lepo vas pozdravljamo.

Devetošolci z razredničarkama