Ob tednu otroka, ki bo potekal od 4. 10. do 8. 10. 2021, bomo v podaljšanemu bivanju imeli projektni dan Igre nekoč in danes. V prihodnjem tednu se obetajo padavine, zato smo se odločili, da bomo projektni dan izvedli jutri, 1. 10. 2021. Igre bodo potekale na stadionu. Za učence bomo pripravili šest postaj, kjer se bodo preizkusili v različnih aktivnostih. Z aktivnostmi pričnemo ob 13.20 uri oziroma takoj, ko se zberejo vse skupine podaljšanega bivanja. Z igrami bomo končali ob 14.20 uri. Starše obveščamo, da na ta dan ne bomo opravili domačega dela. Prav tako vas prosimo za potrpežljivost ob prihodu po svojega otroka, če jih boste prišli iskat ravno v času izvedbe, kajti lahko se zgodi, da ob vodenju posamezne skupine, ne bomo slišali zvonjenja  telefona. V slednjem primeru vas prosimo, da pridete do stadiona. Hvala za razumevanje.

Lepo vas pozdravljamo.

Učitelji podaljšanega bivanja