Večkrat smo že lahko prebrali misel, da za vsakim otrokom, ki verjame vase, stojijo starši, ki so vanj verjeli prvi. Hkrati pa je verjetno ob tem nujno, da tako starši kot otroci verjamejo oz. zaupajo učiteljem. Menim, da na naši šoli ta trikotnik vzajemnosti resnično deluje, v kar smo se lahko prepričali tudi danes ob svetovnem dnevu učiteljev. Starši in učenci ste nas počastili s hvalevredno gesto – s pripravljenimi dobrotami, voščilom ter cvetjem ste potešili brbončice in pobožali naše duše.

Ob vsem tem se iskreno zahvaljujem predsednici sveta staršev, gospe Barbari Šivec, vsem staršem, ki ste pekli, ter gospe Anji Prelaz za čudovite ciklame. Hvala tudi naši učiteljici, Urški Lužar, za plakat ter jutranjo kavico in ne nazadnje hvala učencem, ki ste simbolično izkazali spoštovanje. Lep občutek je delovati in bivati v okolju, kjer si cenjen, seveda pa nam to nalaga tudi obvezo za naprej. In še nekaj: hvaležnost je širjenje srca v prostor – to srce je res ogromno!

Ravnateljica mag. Anita Knez