18. novembra 2021 se je poslovil naš voznik Andrej Drobnič. Bil je res izjemna oseba in voznik našega šolskega avtobusa. Živel je v Žerovnici. Otrokom je polepšal dneve s svojo pozitivo, radostjo, potrpežljivostjo in z večnim nasmehom na obrazu. Ko so se v četrtek širile novice o njegovi smrti, se je cela šola vznemirila in vsi so upali, da je to le nedolžna šala.

Vedno nasmejan voznik avtobusa, ki je naš šolski avtobus vozil že kar nekaj let, se je od nas na žalost resnično poslovil. Težko najdeš tako nasmejanega in dobrovoljnega voznika, ki rad opravlja svoje delo. Avtobus je bil vedno nasmejan in poln dobre volje, sedaj pa je vse bolj tiho.

V spominu nam bo za vedno ostal njegov nasmeh, ki ga je rad podelil tudi z ostalimi. Bil je zelo prijazen, zabaven, dobrovoljen in na splošno je bil res super oseba, ki se je ne da nadomestiti.

Definitivno se ga bo naša šola še dolgo spominjala. Zelo te pogrešamo!

                                                                                              Učenci ŠNO