V naslednjem tednu bomo izvedli športni dan ROLANJE IN KOLESARJENJE. Izvedli ga bomo v dveh dneh, prvi dan tri šolske ure in drugi dan dve šolski uri. Ostale ure bomo imeli po urniku.

V TOREK, 31. 5. 2022, bomo v 1. a ROLALI. Učenci prinesejo poleg rolerjev tudi vso zaščitno opremo ( čelado, kolenčnike, komolčnike, dlančnike ). V šoli naj imajo tudi bidon za vodo.

V SREDO, 1. 6. 2022, bomo v 1. a KOLESARILI. Poleg popolno opremljenega kolesa potrebujejo še čelado. Kolo zjutraj odložite pod nadstreškom pri vhodu, kjer ga boste ob koncu dneva tudi prevzeli.

Brez zgoraj naštete opreme učenci dejavnosti v okviru ŠD ne bodo mogli opravljati.

V primeru slabega vremena, dežja bosta dejavnosti prestavljeni na kasnejši termin.

V 2. a bosta dejavnosti zamenjani, drugošolci bodo v TOREK KOLESARILI, v SREDO PA ROLALI.