8. 6. 2022 je na OŠ Markovci potekalo finale državnega tekmovanja v NOGOMETU za dekleta. Tekmovanja, na katerem so nastopale štiri najboljše šole iz celotne Slovenije, so se udeležila tudi dekleta iz naše šole in zasluženo zasedla 1. mesto (brez poraza) ter s tem postale DRŽAVNE PRVAKINJE.

Šolo so na tekmovanju zastopale: Taia Doles, Anaja Urbas, Ajda Perko, Ela Anzeljc, Lara Čuček, Tinkara Obreza, Tjaša Škof in Manca Pohole.

Lahko se pohvalimo tudi s tem, da je bila Tinkara Obreza izbrana za najboljšo igralko turnirja, Taia Doles in Lara Čuček pa sta bili izbrani v najboljšo petorko turnirja.

Dekleta so na področju športa dosegla zgodovinski uspeh za OŠ “Jožeta Krajca Rakek in za to si zaslužijo iskrene čestitke 😉

Nekaj foto utrinkov najdete TUKAJ