Pa smo ga dočakali! Zadnji šolski dan … Smeško - Wikipedija, prosta enciklopedija

Preživeli ga bomo malo drugače:

• 1. in 2. šolska ura: učenci boste imeli različne dejavnosti, znotraj razreda (1.-4. razred) ali mešano po izbranih skupinah (5.-9. razred)
  • 3. šolska ura: sodelovali bomo na prireditvi pred državnim praznikom – Dnevom državnosti
  • 4. in 5. šolska ura: razredna ura z razredničarko (podelitev spričeval, priznanj …)

Učenci 1.-3. razreda bodo imel štiri šolske ure, učenci 4.-9. razreda pa pet šolskih ur. Jutranje varstvo in podaljšano bivanje bosta potekala kot običajno.

Popoldanski avtobus bo odpeljal ob 13.00 izpred šole na Rakeku. Avtobusa ob 15.00 ne bo.

Želimo vam prijetno preživet zadnji šolski dan in veselo pričakovanje poletnih počitnic.