Dragi prvošolčki, prisrčno dobrodošli!

Danes ste prvič prestopili prag naše šole in športne dvorane ter slišali tudi šolski zvonec, zato smo skupaj z vašimi starši še posebej ponosni na vas. Kot vaša ravnateljica vam želim prijeten vstop v novo okolje, v novo obdobje, kjer boste spoznavali šolske klopi in spletli nova prijateljstva. Želimo vam, da bi se na naši šoli počutili karseda lepo, prijetno in varno, da bi vsako jutro z veseljem vstajali in dvigovali šolske torbe.

Dragi starši, vašim prvošolčkom se bomo trudili dajati zgled pozitivnih osebnosti, vrednih zaupanja, in skupaj z vami pluli proti cilju: ta pa je samozavesten ter zadovoljen otrok. Pa vendar bomo veseli vaših predlogov in spodbud, ki nam bodo krepile dostojanstvo in avtoriteto. Danes smo vam prijazno odprli vrata naše šole, zato vse nadaljnje dni pogumno potrkajte nanje in prisluhnili vam bomo. Ne pozabite pa, da ste starši največji vzorniki svojim otrokom, zato vsakodnevno poskrbite za njihovo varnost in jih spremljate na poti v šolo. Upam, da ste danes svojim prvošolčkom namenili veliko pozornosti in jih odpeljali na njim najljubše mesto.

Fotografije si lahko ogledate na povezavi.

Srečno vam želiva ravnateljica, mag. Anita Knez ter pomočnica, Urška Drobnič