Preživeli smo noč, pospali malo bolj pozno kot ponavadi in se zbudili v … deževno jutro. Ampak to za nas, korenjake, ni bila nikakršna ovira in tako smo dopoldan strumno stopili na pot proti Piranu, kjer smo spoznavali že znane in skrite kotičke mesta, pogledali v podvodni svet, pojedli sladoled in polni vtisov odšli nazaj v Fieso na kosilo. Prosti čas po kosilu je bil dobrodošel, saj smo počivali, dež pa je še vedno zalival rastje in vesele račke na jezeru pod domom. Popoldne smo odšli na ladjico, s katere smo si ogledali košček naše obale in Sečoveljske soline. Večer je družabno zabaven – po športnih igrah se trenutno igramo še tombolo. Pozdravljamo vse, ki ste v mislih z nami.

