Današnje jutro je prineslo malo sončka in dobro voljo na naših obrazih. Čakal nas je zelo zanimiv dan, saj je bilo na sporedu plavanje in kanuizem ter spoznavanje obalnih živalic in sredozemskega rastja. Vse je potekalo super, tudi plavali smo, voda je imela 13,5 stopinj, zrak pa 17 stopinj. Najpogumnejši so vztrajali v vodi, se tudi tunkali, ostali na obali pa smo si ob pogledu nanje želeli še kakšno oblačilo za povrh, brrrr. Trenutno delajo naši možgani, saj tekmujemo v zabavnem kvizu, potem pa še na obalo na športne igre. “Složnost je lepa čednost,” je bilo geslo današnjih dejavnosti. Vse vas lepo pozdravljamo in trenutno prav nič ne pogrešamo 🙂