Že 35. leto zapored 1. oktobra obeležujemo mednarodni dan starejših. Letos smo ga obeležili tudi v 2. a. S prijaznimi sporočilci in risbami smo razveselili starostnike v DSO Vrtojba.


Že 35. leto zapored 1. oktobra obeležujemo mednarodni dan starejših. Letos smo ga obeležili tudi v 2. a. S prijaznimi sporočilci in risbami smo razveselili starostnike v DSO Vrtojba.

